IRC ve mIRC Platformu  

Geri git   IRC ve mIRC Platformu > Oyun Dünyası > Bilgisayar Oyunları

Bilgisayar Oyunları Son cıkan bilgisayar oyunları v.s

  
 
Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 14 Nisan 2019
Administrator
 
Şehir Sivas
Üyelik tarihi: 12 Mart 2019
Mesajlar: 225
Aldığı Beğeni: 20
Verdiği Beğeni: 38
Standart En iyi Bilgisayar Oyunları 2019

Jump Force
İlk defa, en ünlü Manga kahramanları yepyeni bir savaş alanına atıldı. Hemen hemen bütün anime karakterlerinin hayat bulduğu dünyamızda onlara bu sefer sen eşlik edeceksin. En tehlikeli tehditle savaşmak için bir araya gelen Jump Force, tüm insan türünün kaderini taşıyacak.
Jump Force, daha önce hiç görülmemiş gerçekçi bir tasarımla karakterleri hayata geçirmek için en son teknolojilerden en iyi şekilde yararlanıyor. Orijinal bir Hikaye Modunda en güçlü Manga kahramanlarının verdiği savaşa katılmak için kendi avatarınızı oluşturun veya diğer oyunculara meydan okuyun. Bakalım en güçlü Anime karakterini bulabilecek misin?

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4, Forza Horizon 3’ü sınıfındaki en iyi yarışçı yapan ve oyun oynamayı hiç bırakmamanı sağlayacak hale getiren hemen hemen her şeyi korur. Çarpıcı görsel kalite ve ses tasarımı, muazzam otomobil dizisi ve Horizon serisinin ayırt edici özellikleri haline gelen kapsamlı ve tamamen özelleştirilebilir kariyer modu da artık var.
Yeni olan, Forza Horizon 4’ün değişen mevsimler, düzenli olarak yenilenen zorluklar ve istikrarlı bir ödül akışı sayesinde geri dönmemizi teşvik etmesidir. Her gerçek zamanlı hafta, oyun mevsimi değişecek ve mevsime özgü zorlukların yanı sıra dünyaya yepyeni bir görünüm getirecek.

Crackdown 3
Tüm dünyanın elektrik gücü New Providence adlı gölgeli bir ada kenti devleti tarafından durdurulduktan sonra, Agency’nin süper güçlü ajanları durumu tekrar kontrol altına almaya çalışıyor. New Providence mega şirketi Terra Nova tarafından yönetiliyor ve onu durdurmak zorundasınız.
Şehrin kendisinin etrafı gökdelenlerle çevrili olmasına karşın, içerisi gecekondu kentinden farksızdır. Liman güvenlik kapısından geçtikten birkaç dakika sonra bir araba çalarak, tüm adanın çevresini turlamaya başlayacaksınız.
Oyun genel olarak gelecek teknolojiler etrafında kurulmuştur. Son derece gelişmiş silahlarla düşmanları alt etmeye çalışacak ve zorlu mücadelelerle baş edeceksiniz. Bireysel olarak bir düşünce ile süreceksem, son derece görsel bir oyun oynayacaksınız.

Tom Clancy’s The Division 2
Tom Clancy’s The Division 2 dünyasında, ABD bir virüs tarafından perişan halde ve toplum neredeyse çöktü. Bazı insanlar çeşitli düzenlemelere göre gruplar halinde hayatta kalmaya çalışmayı sürdürürken, Strategic Homeland Division düzeni korumak ve yenilemek için son derece uzmanlaşmış bazı ajanları harekete geçirir.
Bu sefer Amerika’nın kıyamet sonrası başkent Washington’unda yaşayacaksınız. Bununla birlikte, estetikte perişan olmasına rağmen, Washington hala yaşamla doludur.
Muhtemelen, kanunsuz bir şehirde modern toplumumuzun ve hükümetimizin yapılarını inceleyen bir parçalayıcı tekno-gerilim hikayesini anlatmak veya belki de çok sayıda idealist grup iktidar mücadelesinde çarpıştığında meydana gelen kaosu kaldıran bir video oyunu yapmak için potansiyel olarak olgun bir ortamdır.

Sekiro: Shadows Die Twice
FromSoftware klasiği olarak cümlemize “Ölmeye hazırlan” ifadesiyle başlıyoruz. Son derece zorlayıcı oyunları ile gündeme gelen şirket, Sekiro: Shadows Die Twice oyunu ile biraz daha farklı bir yola giriyor.
Burada, genç bir lordun bir sürü korkutucu düşmanına karşı onun korunmasına yardımcı olan yaralı bir savaşçı olarak hayat buluyorsunuz. Ayrıca öldüğünüzde tekrardan hemen dirilebiliyorsunuz. Fakat bu yetenek neticesinde bazı fedakarlıklar yapacaksınız ve ilerlediğiniz bazı becerileri yarısına kadar kaybedeceksiniz.
Oyunda, ölümün eşiğinden kurtarılan utangaç bir savaşçı olarak yaşayacaksın. Eski bir kan davasının kurbanı olan genç bir lordu koruyacak ve tehlikeli Ashina klanı da dahil olmak üzere pek çok farklı düşman ile karşılacaksın. Efendin yakalandığında, onurun gereği herşeyi yapmak zorunda kalacaksın.


The Occupation
Araştırmacı gazetecilikle ilgili bir oyun olan The Occupation, oyuna ilk anda başladığınızda önemli bir olayı takip ediyormuş hissine kapılıyorsunuz. 2017 yılında piyasaya sürülen Prey oyunundan bu yana en iyi sürükleyici oyunlardan biri.
Çok labirentli ofislerde yaratıcı, çok aşamalı bulmacaları anahtar kartları kaydırarak, kasaları kırarak, buruşuk notları çöp kutularından çıkararak ve suçluların bilgilerini bilgisayarları kullanarak yazdırıyorsunuz.
Gerçek zamanlı oynayabileceğiniz oyunun üç bölümünde zaman sınırı vardır. Bu sayede daha önce hiç görülmemiş bir gerilimi beraberinde getiriyor. Her bir ipucu için, yaklaşık bir saat bile araştırma yapacağınız dedektif benzeri bir oyun ile karşınıza çıkacak.


Resident Evil 2
Listemizdeki en yeni oyunlardan birisi olan Resident Evil 2, 25 Ocak’ta piyasaya sürüldü. Birinci oyununa kıyasla daha da güzel özellikler eklendi. Yeniden yapılanması ile ilgili en dikkat çekici şeylerden biri, zombileri – yavaş, karmakarışık, inatçı tür – tekrar heyecanlı kılmasıdır.
Bir bacağını vursanız bile gelmeye devam ediyorlar, kendilerini zeminde sürüklenerek, size elleriyle yakalamak için çabalıyorlar. Karanlık bir yerde elinizdeki feneri ansızın sağa sola tuttuğunuzda, beyaz gözleri ile birden çığlık atmaları mümkün.
Ölümsüz zombiler, inanılmaz bir şekilde oyuna heyecan katıyor. Ansızın kapıları kırarak, buldukları insanları yiyerek, kırık pencerelerden fırlayarak karşınıza çıkıyor. Öldürmek son derece zevkli, ama cepheneniz hepsini öldürecek kadar yeterli mi?


PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG
İsminin uzun olduğuna bakmayın, hepiniz bu oyunu PUBG olarak biliyorsunuz. 100 oyuncu girer, sadece bir tanesi zafer bayrağını elinde tutar. Savaş konusunda ön planda oyunlar gibi PlayerUnknown’ın Battlegrounds’da kendine özgü konuları ele alır. Her geçen gün gelişen kurgular, bu oyunda da etki etmiş ve yükselişe geçmesine olanak sağlamıştır. Milyonlarca insanın PUBG’ye geri dönmesini sağlayan şey ise, Açlık Oyunları senaryosunun gerçekçi bir vizyonunu sunan tek oyun olmasıdır.
PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG
Rakiplerinden farklı olarak PUBG, SAS eğitim okulunda işe yaramayacak olan zıplama, simülasyona layık silah sesleri ve taktiklere odaklanarak, zanaatçılık ve tuzaklar gibi tüm hayatta kalma oyunlarını süslüyor. Silahlar harika, bu yüzden PUBG hakkında birçok bilgiyi edinmeniz için aşağıya bir makale ekleyeceğiz.
Oyunun, herkesin dolaşmasına tamamen açık olan haritalardan; mütevazi kulübeler ve evin gizli tehlikelerinden; ve zemini geçmeye çalışan heyecanlı etmenlerden oluşuyor. Bunlara bir de rastgele silah konumlarına, bekleme yollarına ve sürekli daraltıcı güvenli bir bölgeye tehlikeler ekleyin ve PC’deki en iyi çok oyunculu oyunlardan birine sahip olun.


Divinity: Original Sin 2
“Simülasyon” kelimesi oyuna bir ciddiyet edası katıyor: bir uçağın inişinin sorumluluğu ya da Kanada atıklarında yarıdan ölüme kadar anatomik olarak doğru intihar etme eğilimi. Divinity: Original Sin II, kesinlikle bir simülasyondur. Vücut ısısını görme, NPC’nin görünümünüze ve şehir hakkındaki genel ruh halinize göre sizi sevip sevmeyeceğini doğrudan yaşayacaksınız.


Divinity: Original Sin 2
Ama aynı zamanda garip bir oyun, bir dizi istenmeyen patlamayı tetikleme eğiliminde olduğu havadar ama sert bir taktiksel RPG oyunudur. Dragon Age ve Monty Python bölümlerinde heyecanın doruklarına ulaşabilirsiniz. Bir sümülasyon oyunu ile hayatta kalmanın en zor anlarına tanıklık edebilir, aynı zamanda da birçok hayatı zehirli maddelerden kurtarabilirsiniz.


What Remains Of Edith Finch
Alçak gönüllü yürüyüş simülatörü, Dear Esther günlerinden bu yana önemli ölçüde gelişti. Gelişen kurgulara ek olarak anlatıya dayalı bu formun zirvesini temsil edenWhat Remains of Edith Finch oyunu kaldı. Titular Edith olarak, çocukluk zamanınızdaki evinize dönersiniz: dağınık saçlı, cılız bir oda koleksiyonu, tarama alanları ve en önemlisi hikayeler vardır.


Steam – What Remains of Edith Finch
Edith, sizi bir Finch ailesi üyesinin hikayesini anlatan bir skeçe götürür. Uçurtma uçurmak gibi basit aktivitelerden, sıradan bir işte çalışan bir adamın kafasındaki fantastik dünyalara, Edith Finch’in hikayelerini anlattığı yöntemler çok güzeldir.
Daha önce hiç bir yürüyüş simülasyonu bu kadar yaratıcı olmamıştı ve burada ayarlanan barı aşmayı başaran gelecekteki bir oyun gerçekten çok özel bir oyun olacak. Edith, PC’deki en iyi bağımsız oyunlardan sadece biri değil, son on yılın her türünün en iyi oyunlarından biri.


Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege için işler, her zaman sorunsuz bir şekilde gitmedi. Ubisoft Montreal’in güçlü yapımcısı, bugün sahip olduğu göreceli istikrarın başlangıcından önce, yaşamı güzel bir şekilde başlattı. Bir yıldan fazla süren güncellemelerden sonra, birkaç yeni operatör ve haritanın tanıtılması ve derinlemesine gizlenmiş, “Temiz” olarak adlandırılan bir Operasyon olan Siege, tartışmasız PC’deki en iyi FPS oyunlarından biri.


Rainbow Six Siege
Bunu anlamak biraz zaman alır. Siege’in öğrenme yöntemi göz korkutucu derecede dik – or ama gereken zaman yatırımı ilk debriyajı kazandığınızda ya da bu gergin 5v5 modda bir ası aldığınızda hissedeceğiniz mutlulukla karşılaştırıldığında küçük bir değişiklik.
Tabii ki, diğer bazı oyunlarla geniş karşılaştırmalar yapmak mümkündür. En azından Counter-Strike: Global Offensive bu oyuna benzer örnektir. Siege dikkat çekici derinliği ve yükselen yetenekleri için rakiplerinden uzak durur.


Dark Souls III
Dark Souls, tartışmasız modern bir oyun klasiğidir. Pek çok taklitçisi bir ARPG alt türünü ortaya çıkardı, ancak mirası bundan daha geniş. 2011’in el tutma ve oyuncu-merkezciliğini koruyan dünyasında, Dark Souls, sadece zor olmakla kalmayıp aynı zamanda yeterince radikal olandır. Issız ve umursamaz dünyasıyla size özel olmadığını söylemek için bütünlüğüne sahipti.
Darks Souls III
Bununla birlikte, orijinal Dark Souls yaşını gösteriyor ve ilk başta PC portu rezil bir şekilde sorunlu idi. Dark Souls III’ün yenilikçiliği olmayabilir, ama sunduğu şey ayrıntılandırma: bu, Dark Souls III, şu anda piyasadaki en iyi oyunlardan birisidir.Apex Legends
Titanfall evreninde geçen Apex Legends, 2019 yılının en iyi aksiyon RPG oyunlarından birisi olarak ön plana çıkar. Oyundaki her silahın balistik özellikleri vardır. Titanlar artık gitmiştir ve duvarlar ise hala ayaktadır.
Silahlar, Modern Savaştan bu yana sahip oldukları kadar duyarlı ve kederli hissediyor. Eskiden sadece nişan almak için kullanılan silahlar, şimdi aynı saniye içinde mesafeyi de göz önünde bulunduyor. Neredeyse her silahın kendine özgü bir kişiliği var. Tehlikeler azalmasına rağmen, Titanfall evreni hala oldukça ölümcül olarak ön plana çıkıyor.Trials Rising
2019 yılının en iyi oyunlarından birisi olan Trials Rising, Ubisoft’un çılgın motosiklet serisindeki en mükemmel oyundur. University of Trials eğitim sistemi her zamankinden daha kapsamlı ve yaratıcı araçlar ile kullanıcının geçtiği seviyelerde süreye kilitlememesini sağlayacak şekilde akıcı bir oyun ortaya çıkarıyor.
Sizi havai fişek yolculuğuna çıkaran stadyumun havai fişek ve ponponlarına yaklaştığınızda, Rising’in ne kadar dolu olduğunu göreceksiniz. Fan lejyonları artık gittikçe imkansız müsabakalar ile karşınıza çıkacak.

Metro Exodus
4A Games’deki Metro Exodus, tekil ve tatlı bir deneyime odaklanmış çok sayıda öğenin bir karışımıdır. Metro Exodus bir hayatta kalma oyununun zanaat odaklı stillerini en iyi korku oyunlarının ürpertici atmosferiyle bir araya getiriyor. Son derece etkili grafik arayüzlerine sahip olan oyun bir miktar Wolfenstein’ın FPS heyecanıyla dolu, canlandırıcı bir karakter çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Metro Exodus’un hikayesi, Metro olaylarının ardından ortaya çıkıyor: Last Light’ın “Redemption” ı sona eriyor ve sizi nükleer savaşla yıkılan kıyamet sonrası bir Dünya’ya yerleştiriyor. Kendinizi, tanıdık olmayan terörlerle karşılaşacakları uzak doğudaki Moskova’da metrodan kaçan tanıdık Artyom ayakkabılarında bulacaksınız.

Far Cry New Dawn
Ubisoft’un yeni Far Cry New Dawn’ında biraz farklı bir şey var. Montana’da yaşayanlar, sıcak güneş ışığında yıkanmış hayvanların yanında pembelerin ve mavilerin gölgesinde patlayan çiçek alanlarını görmek mümkün. Ortam, on yıllardan beri bunkerlere zorlayan nükleer savaş sahnelerinin tam tersi. Bir zamanlar burası savaştan arta kalan harabelerdi.

Far Cry New Dawn
Elbette görsel bir değişim. Kısaca, açık dünya oyunlarının çoğu, oyuncunun çıldırmış bir dünyayı evcilleştirmesine yardım ediyor. Far Cry, bu geleneğe düşkündür, sizi düşmanlardan çıkan karakollar ve nöbetçi noktaları alarak görevlendirir. Ancak daha sonra size arsayı iade etme yeteneği vererek, ondan uzak durur. Başta tuhaf gelebilir, özellikle düşmanlar üslerini daha büyük bir etki yaratmaya zorlayacaklar. Gerisi tamamiyle sizde.

Devil May Cray 5
Devil May Cry 5, Capcom tarafından geliştirilen, uzun süredir devam eden DMC serisi, çeşitli benzersiz silahlar kullanırken her zaman hızlı, şık bir harekete geçmiştir. Son 16 yılda seri, hızlı tempolu aksiyon ve zorlu savaşların el ele yürüdüğü belirli bir aksiyon oyununa ilham vermeye devam etti. Her oyunda serinin hisseleri ve kapsamı büyüdü ve DMC5 şimdiye kadarki en detaylı ve ayrıntılı giriş olarak görünüyor.
DMC5, serideki bir sonraki ana hikayeyi anlatarak bu şık aksiyon geleneğini sürdürmeye çalışıyor. Oynanabilir üç karakterle – Dante, Nero ve yeni gelen V – şeytanları ve diğer canavarları kesen ve vuran birkaç görevi gerçekleştireceksiniz. Geliştiricilere göre, DMC5, franchise’daki en büyük oyun olacak ve çekirdek oyuna bir dizi yeni özellik ve yenilik getirecek.
__________________
www.ircde.net
iRc Platformu

Etiketler
2019 oyunlar, en iyi oyunlar, pc oyunları

« - | Halo Infinite »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:10.Forum Hakkında

Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Yararlı Linkler

Sponsor Linkler

Sosyal Paylaşım


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
ircDe.Net Tema Yapımcısı ve Sahibi: miZah